Forskningstræning Modul 1 ved København Universitets Hospital

 

 

                              Det Sundhedsvidenskabelige Fakultet ved Københavns Universitet
Forskningstræning Modul 1 ved København Universitets Hospital
Her er underviserne på forskningstræningskurserne (pr. 01-09-2013):

Ahmad Sajadieh Ahmad.Sajadieh@regionh.dk
Allan Vaag Allan.Vaag@regionh.dk
Ann Møller Ann.Moeller@regionh.dk
Birger Thorsteinsson Birger.Thorsteinsson@regionh.dk
Caroline Kistorp Caroline.Michaela.Nervil.Kistorp@regionh.dk
Celeste Porsbjerg celeste.porsbjerg@regionh.dk
Elisabeth Mathiesen Elisabeth.Mathiesen@regionh.dk
Hanne Krarup Christensen Hanne.Krarup.Christensen@regionh.dk
Henning Bliddal Henning.Bliddal@regionh.dk
Jakob Benedict Seidelin jakob.benedict.seidelin.01@regionh.dk
Jens Faber Jens.Faber@regionh.dk
Julia Sidenius Johansen Julia.Sidenius.Johansen@regionh.dk
Kai Lange Kai.Lange@regionh.dk
Katharina Main Katharina.Main@regionh.dk
Kristian Schønning Kristian.Schoenning@regionh.dk
Merete Hetland merete.hetland@dadlnet.dk
Mikkel Østergaard mo@dadlnet.dk
Morten Bay-Nielsen Morten.Bay-Nielsen@regionh.dk
Niels Obel Niels.Obel@regionh.dk
Niklas Rye Jørgensen niklas.rye.joergensen.01@regionh.dk
Nina Vibeke Backer Nina.Vibeke.Backer@regionh.dk
Pia Eiken Pia.Eiken@regionh.dk
Stig Brorson stig.brorson.01@regionh.dk
Thomas Benfield tlb@dadlnet.dk